הסופרים שלנו


אנה טוד
אחרי ש...

אנה טוד היא סופרת ביכורים המבלה את ימיה באזור אוסטין טקסס עם בעלה. אנה תמיד אהבה לקרוא ספרים, חובבת רומנים מושבעת ולהקות בנים. עתה משמצאה דרך לשלב בין כל השלושה היא חיה חלום שהתגשם.

ג'ודי אלן מלפס
הגבר הזה

גדלה וחיה בנורת' האמפטון אנגליה. היא ניסתה להתעלם מרעיון הכתיבה שאט אט חילחל במוחה, עד שלא היה ניתן להכחיש את האש והיא החלה לכתוב בסתר. תקופה ארוכה הסתירה ג'ודי את כתביה ואת העובדה שהיא ממשיכה לכתוב, עד שמצאה אומץ ובאוקטובר 2012 הוציאה את הגבר הזה. כתיבת סיפורי אהבה בעלי עוצמה ויצירת דמויות ממכרות הפכה לתשוקתה, תשוקה שהיא חולקת עם קוראותיה המסורות.

ג'ניפר פרובסט
להתחתן עם מיליונר

כתבה את ספרה הראשון כשהייתה בת 12, היא כרכה אותו בקלסר וקראה אותו בפני בני כיתתה ומאז לא הפסיקה לכתוב. היא לקחה פסק זמן קצר כדי להתחתן ולהיכנס להריון, לקנות בית, להיכנס שוב להריון ולעשות תואר שני בספרות אנגלית ולהציל שני כלבים מבית מחסה. עכשיו היא שוב כותבת. היא מתגוררת בצפון מדינת ניו-יורק עם כל החבורה. היא חיברה שני רומנים עכשוויים, סקסיים וארוטיים.


טארין פישר
מאד ויין

נולדה בדרום אפריקה, שותה כמות חולנית של קפה בסטאר באקס וחייה עם שני ילדיה בסיאטל, וושינגטון. טארין כתבה את הטרילוגיה 'הרוג אותי בשקרים' שתראה אור בקרוב בהוצאת א(ה)בות

ל.ס. הילטון
מאסטרה

ל.ס הילטון גדלה באנגליה וחיה בקי ווסט, ניו יורק, פריז ומילנו. אחרי שסיימה את לימודיה באוקספורד, היא סיימה לימודי אומנות בפריז ובפירנצה. הילטון עבדה כעיתונאית, מבקרת אומנות ושדרנית כיום היא מתגוררת בלונדון.

ג'יי אר וורד
אחוות הפיגיון השחור

זוכת פרס RITA היוקרתי. היא בין הסופרות הגדולות ביותר בתחום העל טבעי. ספריה מגיעים למקום הראשון של הניו-יורק טיימס ו-USA TODAY


שאריס סינקלייר
הדאנג'ן

ההכרח להרכיב משקפיים עשוי לצלק מישהו לכל החיים. כמי שתוייגה בתור חנונית בגיל צעיר, ניסתה שריס להצדיק את הדימוי. ואיזו דרך יכולה להיות טובה יותר מאשר להיות סופרת. שריס ידועה בכתיבת סיפורים אמוציונליים מאוד, חיברה חמישה-עשר רומניים ארוטיים, רובם מעולם ה-BDSM. כמי שכונתה מלכת הארוטיקה בידי המגאזין הרולינג סטון, זכתה שריס במגוון פרסים.

סי ג'יי רוברטס
דואט בחשכה

סופרת עצמאית המעדיפה סיפורים אפלים וארוטיים שאינם נרתעים מנושאי טאבו. היצירות שלה כונו סקסיות וטורדות מנוחה באותו משפט. נולדה וגדלה בדרום קליפורניה, התגייסה לחייל האוויר האמריקני ושרתה בו 10 שנים. היא נשואה לגבר מדהים ומוכשר שלא מפסיק להרשים אותה, יש להם בת יפהפייה אחת.

ג'אנין פרוסט
ציידת הלילה

ג'אנין פרוסט היא סופרת פנטזיה אמריקאית. פרוסט נולדה בארצות הברית, וחיה כיום בפלורידה עם בעלה מתיו. ז'אנר כתיבתה הוא מדע בדיוני, פנטזיה ורומנטיקה. יצירותיה המוכרות ביותר הן 'קאת'רין קרופילד: ציידת' ו'הנשיקה הנצחית של האפלה', ובנוסף לסדרה 'קאת'רין קרופילד: ציידת' היא תרמה מספר אנתולוגיות. זכויות ספריה נמכרו לתשע-עשרה מדינות שונות.


אילונה אנדרוז
קסם בשולי הדרך

אילונה אנדרוז הוא שם העט של אילונה וגורדון – בעל ואישה.
אילונה ילידת רוסיה שהגיעה כילדה לארה”ב וגורדון היה בעברו קצין תקשורת בצבא האמריקאי. השניים הכירו בלימודי כתיבה יוצרת בקולג’, שם לאילונה היו ציונים גבוהים משלו וגורדון עדיין מלקק את פצעיו… השמועות על כך שגורדון היה קצין במודיעין עם רשיון להרוג ושאילונה היתה מרגלת רוסיה מסתורית שפיתתה אותו מעולם לא הוכחו כנכונים. השניים גרים באורוגון, ארה”ב יחד עם שני ילדיהם, שלושת כלביהם וחתולם. יחד הם כתבו שתי סדרות שהפכו לרב מכר עולמי: עולם השוליים ו- הפנטזיה האורבנית על קייט דניאלס.(שתצא גם היא בהוצאת א(ה)בות).

ג'יין אוסטן

לג'יין אוסטן, הרי היא המלכה האם, יש לנו חיבה מיוחדת.
לא היינו כאן לולא הגיבורות שלה ולולא החיפוש שלהן אחר ה-אהבה.
אוסטן החלה לכתוב שנים לפני שהוציאה ופרסמה את ספריה.
היא כתבה שישה ספרים. שניים מהם פורסמו רק לאחר מותה.
בשיתוף פעולה עם תמיר//סנדיק אנחנו מוציאות את ספריה בתרגום מחודש.

שמרית הילל
אוסישקין 112

שמרית הילל, 37, עיתונאית לשעבר בעולם האישה ומנחת טלוויזיה, מתארת בכישרון רב את התהליך שעוברת כל אחת מאיתנו, בחיפוש אחר ההגשמה וההשלמה.
זהו ספרה השלישי. ספריה הקודמים 'הריון עם פפיון' ו'קשר יהלום', שאף תורגם לאנגלית, זכו להצלחה רבה. היא מעבירה הרצאות על העצמה ושינוי ברחבי הארץ.


הצטרפי עוד היום למועדון הקוראות של אהבות