אהבות חדשות

אהבות-חדשות

אנחנו משתדלות בכל כוחנו להתעלם מהעובדה שהקיץ בעיצומו, אולי אם נתעלם מספיק חזק נזיע פחות ותכף נתעורר ויהיה ספטמבר. אז בעודנו מתעלמות אנחנו עוסקות במרץ בתוכנית ההוצאה לאור של ספרים חדשים לחודשי הסתיו הבאים עלינו לטובה במהרה בימינו. זה מצנן.

לדוגמא – קולו של ארצ'ר, היפיפה: סיפורה של אישה הכבולה לזכרון של לילה איום אחד ושל גבר, שאהבתו היא המפתח לשיחרורה. זהו סיפור על גבר דומם שחי בכאב ועל אישה העוזרת לו למצא את קולו.

או ינשוף לילה הארוטי האהוב עלינו כל כך: סופר מסתורי פוגש אישה הטורפת לו את כל הקלפים. הם נפגשו וירטואלית כדי לכתוב יחד סיפור, מהר מאוד המפגש הפך למשהו אחר לגמרי. אין לתאר כמה הספר הזה אהההה מחמם

וגם הסיפור של ספייד ודניס בטיפה ראשונה של ארגמן: דניס החברה הכי טובה של קאת (ציידת הלילה) וספייד החבר הכי טוב של בונז (בונז). באמת שלא צריך להגיד יותר. אם אתן לא מכירות, אז ציידת הלילה מחכה לכם.

אה ושלא נשכח את בוץ׳ ממאהב מתגלה: הספר שאנחנו הכי מחכות לו בסדרת אחוות הפגיון השחור.

וגבריאל – פרופסור אמרסן מרטיט הלבבות מהתופת של גבריאל: כשג'וליה החלה את לימודי התואר השני שלה בספרות, היא לא חשבה שהשינוי האמיתי בחייה יהיה לאו דווקא אקדמי. גבריאל אמרסון, פרופסור בשבילכן, לא תאר לעצמו איזה סמסטר מעניין יהיה לו. הוא בטח לא תאר לעצמו שהלב שהוא כל כך דאג לשמור עליו מכל משמר, כל חייו, יהיה בסכנה מיידית. המממ כן..

אההה ובולי!! כן כן, בולי: מה את עושה אם החבר הכי טוב שלך מילדות הופך להיות המענה הגדול שלך בתיכון? ומה את עושה כשהוא מתעקש להיות גם הרבה יותר… לא, הספר הזה… אוי.. כמה נעים הוא עושה בלב.

בקיצור, הסתיו יהיה מעונן, שלכת כתמתמה, מלנכוליה מענגת והמון ספרים משובחים. בספטמבר ננוחם! ובינתיים אנחנו עוצמות עיניים חזק, עומדות מול המזגן ומעמידות פנים…

4 תגובות

 1. הדר יבניאלי הגב

  שלום, רציתי לשאול מתי יצא ספר ההמשך לשלי לפני חצות. תודה, הדר

 2. קריסטינה הגב

  מחכה בקוצר רוח ל קולו של ארצ'ר! קראתי את הספר באנגלית והתאהבתי בו. מחכה כבר לקרוא אותו בעברית 🙂

 3. שלומית סולומון הגב

  טרילוגית התופת של גבריאל האם היא בדרך? וכמו כן ינשוף לילה הספר השלישי ? ומתי , תודה

  • א(ה)בות הגב

   היי שלומית, הספר הבא בטרילוגיית 'התופת של גבריאל' אכן בדרך, והחלק השלישי ב'ינשוף לילה – ממש ממש בקרוב.
   הרשמי למועדון הקוראות שלנו ותקבלי עידכונים.

השארת תגובה